Sběr kamení

I letos se mladí hasiči zúčastnili brigády. Sběr kamení proběhl 29.4. v počtu 22 lidí. Všichni měli dobrou náladu, sluníčko nám k tomu svítilo a hřálo ostošest. Po třech hodinách už byla na dětech i dospělích vidět únava. Jsme rádi, že jsme se mohli brigády zúčastnit i letos, a doufáme, že i příští rok se s námi bude počítat. Nejmladším účastníkem byl Martin S., který ještě navštěvuje mateřskou školku. Děkuji za účast dětem, jmenovitě Martinu M., Lucii M, Petru S., Radku J., Adamu S., Verče T., Vašku T., Vojtovi J., Símě F., a dorostencům Štěpánu M., Hance M., Zdeňku T., Martinu M, Kubovi J. Zvláštní poděkování patří dospělím, kteří podpořili mladé hasiče, Aleně M., Standovi M. st a ml , Jardu M., Marku E. a Lucii S.

-is