Plamínek okrsková soutěž 2013

Jako každý rok jsme se zúčastnili nácviku na hru Plamen. I když naše účast se konala jen o fous, kvůli sběru brambor se z celkového počtu sešlo jen 5 členů mladých hasičů. V tak malém počtu jsme se přeci jen na soutěž vydali. Přezvali jsme je na  „Dream team,“ jelikož se to skládalo z členů: jednoho „15 puberťáka, 13 a 10tileté slečny, jednoho 8letého špunta a úplně malinkého 7letého nového špunta“, který se u nás objevil teprve podruhé.

V tomto složení jsme vyjeli jako družstvo starších. Zprvu odběhli děcka braňák, kde si vedly velmi dobře, i když pár trestných bodíků tam bylo. Dále šli na štafetu dvojic a štafetu 4x60m. Na to, že posty se rozdělily až tam, obě štafety zvládli a na každé dostali jen jeden trestný bod. Ještě nesmíme opomenout zmínit, že dva nejmenší členové jsou u nás teprve od podzimu a všechno bylo pro ně nové, jelikož přeci jen v Jamách nemáme překážky a vše viděli až na Plamínku. Nakonec se Dream team umístil na 7. místě z 11 družstev starších, což je moc pěkné umístění, na to, že za starší závodili 3 mladší.

-rs