Okresní finále Plamen v Jamách

Více jak 600 účastníků se 18.května 2018 sjelo do sportovního areálu v obci Jámy na okresní finále celoroční hry Plamen pro mladé hasiče ročník 2018/2019. I přes chladné počasí předvedla naše mládež velmi dobré výsledky v pěti disciplínách, které jim od podzimního kola dle propozic zbývalo ještě odsoutěžit – požární útok, štafeta CTIF, požární útok CTIF, štafeta požárních dvojic, štafeta 4 x 60 m. Za velmi dobrou přípravu i organizaci soutěže patří poděkování nejen členům odborné rady mládeže při OSH, ale i spolu pořadatelského SDH, který v letošním roce slaví 130 let od svého založení (všechny zúčastněné sbory obdržely na upomínkou skleněnou plastiku vyrobenou k tomuto výročí). Do krajského kola postupují mladí hasiči z Laviček a Jabloňova.

Celkové výsledky: kategorie mladší - 1. Jámy „A“; 2. Otín „A“; 3. Lavičky; kategorie starší – 1. Lavičky; 2. Jabloňov; 3. Věcov.