Druhé mezinárodní závody koňských stříkaček ve Škrdlovicích

Druhé mezinárodní závody koňských stříkaček ve Škrdlovicích 30.6.2012, ano byly druhé v pořadí (stejně jako u nás) a pro nás druhá účast na tomto klání . Vyrazili jsme s obavami, loni se nám totiž podařilo vyhrát a tak nás to trošku zavazovalo k dobrému výkonu.

Začalo se pochodem pod spolkovými prapory a slavnostním nástupem a už tu byla vlastní soutěž. Ve Škrdlovicích byla naše " koňka" zapřažena za pár slavnostně vyzdobených černých koní a to jsme na ni byli teprve pyšní, protože jí to moc slušelo. Na start jsme napochodovali pod "přísným" velením a divákům jsme předvedli naši rozcvičku. Naše snaha ukázat, že se nebereme zase tak vážně, byla  odměněna potleskem.  Překážky jsme zdolali, útok se podařil, na naši mašinku je prostě spolehnutí a tak jsme na druhou disciplínu nakráčeli poměrně klidní. Při muzice jsme si trošku "zabékali", zhlédli jsme výkony ostatních soutěžících a už tu bylo vyhlášení výsledků. Nechceme se chlubit, ale naše první obhajoba vyšla na 100 %.

-am