Bowling - mladí hasiči

Již menší tradicí bývá, že se vedoucí rozhodnou "spáchat" nějakou tu malou odměnu pro mladé hasiče za jejich snahu při soutěžích, píli, šikovnost, dobré výsledky a reprezentaci sboru. Letos jsme se jednu churavou listopadovou sobotu vypravili na bowling ve Žďáře nad Sázavou. Rozdělili jsme se po stejném počtu hráčů na dvě dráhy a začali soutěžit v tom, kdo schodí více kuželek. Menším jsme dávali rady a pomáhali, aby se naučili správně házet. Měli to přeci jen o kapku jednodušší, protože měli vytažené zábrany, a tak jim koule nelétaly do "žlábků," ale jen od zábrany k zábraně cik cak.

Ohlasy byly hojné a děti odměna potěšila i pobavila, to když někdo místo na dráhu, hodil kouli za sebe. Avšak učený z nebe nespadl....S dětmi jsme tedy strávili příjemné odpoledne v pohodové atmosféře a stmelili zase o něco víc náš kolektiv, nejen na hasičských soutěžích.

A jak si vůbec vedli naši udatní mladí hasiči?

Davča 55
Majký 45