Běh do schodů na Zelenou horu 2013

Jako každý rok jsme se i letos zúčastnili běhu do schodů na Zelenou horu. Bohužel letos nám již od začátku moc nepřálo počasí a někteří jedinci museli běhat i v drobném děštíku. Ale zpět na začátek, po příjezdu k Zelené hoře jsme si hned schody na vlastní kůži vyzkoušeli a poměřili jak jsou od sebe daleko. Pro naše malé capart již první schodky byly náročné díky své velikosti.

Závod začal od nejmenších účastníků. Zde se prali o umístění naši nejmenší hasiči. Zhruba v přelomu, kdy do závodu vstupovali dorostenci, se rozpršelo. Nezapomněli se zúčastnit ani vedoucí,aby šli dětem příkladem.

Po dokončení všech našich běhů jsme sešli do zámeckého areálu na malé občerstvení v podobě párku a limonády.

Nakonec při vyhlášení jsme ulovili několik pěkných míst.

Slova vedoucí: „Děkuji všem hasičatům, kteří se zúčastnili, jsem opravdu za to moc ráda.“

-rs