Vánoční hasičák

Na posledním hasičáku v tomto roce, jmse se rozhodli přivítat Vánoce. Sešli jsme se symbolicky na 23. prosince v pátek, v naši tradiční hodinu 16:00 hodin v hasičské klubovně. Někteří donesli na ochutnávku cukroví pro ostatní a vládla pěkná nálada.Děti si mohly nazdobit perníkové svícínky a také stromeček, který nám již před schůzkou donesl Ježíšek. Mezitím byla malá besídka, kde se především projevili zpěváci. Vyslechli jsme tedy mnoho koled, ale i nějakou básničku od nejmenších.

Následně jsme šli hrát hru cukroví do vedlejší klubovny. Jenže po chvíli jsme uslyšeli zvonění. V tu chvíli se děti staly nezvládnutelným řvoucím stádem a utíkaly do vedlejší klubovny. A hle Ježíšek si přeci jen všiml časně nazdobeného stromečku a dětem nadělil originálně zabalené dárky, ve kterých se skrývaly nové dresy a nová dorostenecká savice. Radost byla veliká a již se děti těší až si je na závody oblečou.

-rs