Vánoční hasičák

V pátek nás čekal poslední hasičák v letošním roce. Proto jsme se rozhodli si ho zpestřit. Každý donesl ochutnat napečené cukroví a pochlubit se nejchutnějšími druhy. K dokreslení pohody jsme popíjeli čaj, limonádu a koukali na pohádku. Mladší se rozhodli hrát hry a starší se pustili do výroby ozdob v podobě dárečků a výroby betlému (pomáhalo i pár mladších). Jelikož nás Ježíšek navštívil dříve a donesl nám holý strom, neváhali jsme a strom si ozdobili vyrobenými ozdobami, zlatými koulemi, řetězy a slaměnými ozdobami s mašličkami. Poté jsme šli do naší malé klubovny hrát hry najdi si malou sladkost a kompot, ve kterém místo ovoce bylo cukroví. Při návratu do velké klubovny jsme pod stromečkem objevili nové terče a bednu na útok CTIF, dvě podložky na štafetu CTIF a nové hadice na požární útok. Byli jsme velmi překvapeni a moc rádi. Přeci jen trénování s překážkami půjde hned lépe a s novými hadicemi i útok rychleji. Abychom jsme si to zasloužili, zazpívali jsme několik koled.

-rs

A došlo i na jednu "selfie":-)