Okrskové kolo hry Plamen MH = dvě první místa

V sobotu 25.9.2010 jsme soutěžili v Maršovicích v okrskovém kole hry Plamen. Naše SDH do tohoto okrsku nespadá. Patříme do okrsku ve kterém je více než dvacet sborů (největší okrsek v okrese ZR), ale MH (mladé hasiče) má jen menšina z nic a tak se u nás tato soutěž nepořádá. Proto jsme vděčni za pozvání k sousedům, už jen z toho důvodu, že si před okresním kolem uděláme generální zkoušku. V letošním roce byl mimo nás hostem i  SDH Žďár n. S. 2 - Zámek. Soutěžilo se ve třech disciplínách, 1. Závod hasičské všestrannosti 2.Štafeta 4x60 3. Štafeta požárních dvojic. Pro naše děti bylo motivující porazit právě ZR2 z našeho okrsku. Mezi soupeři byli např. Nové Město n. Mor., Zubří, Křídla, Rokytno, Radňovice, Slavkovice atd. Naši nastoupili v kategorii mladších, ve které soutěžilo 7 družstev i v kategorii starších, kde soutěžilo 9 družstev. To nejlepší nazávěr - do Jam jsme si přivezli obě první místa. Doufám, že hasičatům nestoupne sláva do hlavy a svůj výkon zopakují za týden v okresním kole soutěže a přivezou co nejlepší umístění.

PS. Děcka ta cukrárna samozřejmě platí !

-am

Další článek na: www.zdarskevrchy.cz