Mladí hasiči v soutěži Kores

Během měsíce ledna jsme se starší mladí hasiči zúčastnili soutěže - Milujeme Kores! Úkolem bylo vyrobit strom dle vlastní fantazie a tvořivosti, za užití minimálně dvaceti tyčinkových lepidel Kores. Chvíli jsme si lámali hlavu s nápadem, ale nakonec jsme jeden originální stromeček vymysleli. Rozhodli jsme se pro Vánoční stromeček, jelikož Vánoce mají všichni rádi a jsou na ně hezké vzpomínky. Jedno pozdní odpoledne jsme se tedy sešli v hasičské klubovně a dali se do vyrábění. Stromeček byl na realizaci poměrně těžký, ale každý měl své úkoly, kterých se zhostil velmi dobře, a práce šla tedy od ruky. Výsledkem byl hezký Vánoční stromeček.

V půlce měsíce února proběhlo vylosování výherců. Za větší účasti jsme se bohužel neumístili na žádném z předních míst. Bohužel si myslíme, že v takovéto soutěži by měla vítěze vybírat odborná porota a ne to realizovat pomocí losování. Musíme ale říct, že jsme byli asi jediné SDH, které se této soutěže zkusilo zúčastnit a rozhodně bude zkoušet své štěstí i v jiných soutěžích.

-rs