Hasičský ples 2014

Rok s rokem se sešel a již poněkolikáté se přiblížil tradiční hasičsý ples. Letos tato událost vyšla na sobotu 18. ledna. Jako každý rok jsme se snažili trošku pozměnit výzdobu, tudíž se pověsili barevné hadice opět jiným způsobem. Nesměli chybět ani naši věrní "figuranti" v tradičních bílých uniformách či minikoňka. I v tombole se letošní rok sešlo velmi mnoho cen.

Opět nám zahrála skupina JK Band, kteří neopomněli jak standartní hudbu tak i nějaké modernější hity. V kuchyni na návštěvníky čekala klobása či hasičský guláš, na kterém si pochutnalo mnoho lidí. Nechyběl ani šenk s pitím, kde si většina po tanci zaskočila občerstvit.

Již tradičně se tedy tombola vyhlašola o půlnoci a mnoho lidí odcházelo spokojených, když už ne s cenou, kterou vyhráli, tak s pocitem jak se dobře pobavili.

-rs