Divadlo a spaní v klubovně - mladší

Už i nejmenší hasiči se dočkali, aneb dvě mouchy jednou ranou :D

První "mouchu" jsme plácli 25.3.2017 v kulturním domě v Bohdalově. Dostali jsme pozvání na představení: LOUPEŽNICKÁ POHÁDKA ANEB ZMATKY KOLEM KATKY. Divadelní spolek Pohádkáři nám tím udělal velikou radost. Připravili pro nás místa hned ve dvou řadách hlediště. Pohádku rozdělili třemi přestávkami, které jsme mohli vyplnit občerstvením. Klukům byli sympatičtí vykutálení loupežníci, děvčatům samozřejmě učarovaly krásné princezny, všem nám ovšem zamotaly hlavy, protože se všechny tři jmenovaly Kateřina. Pokaždé se Pohádkářům povede přidat pro nás něco navíc. Loni čerti strkali zlobíny do pekla, letos nás prohnala chůva a dělala u toho velikou legraci, zkrátka: Děkujeme i tentokrát se vám povedlo předvést nám opravdu povedené divadlo.

Docela unavení jsme se vraceli domů. Aby všeho nebylo málo museli jsme vyřídit další "mouchu", kterou ovšem byla naše odměna za naše výkony a tou je společné spaní v hasičárně. Přijeli jsme do krásně vytopené klubovny a hned jsme se vrhli na pizzu a komu nestačila, mohl si dát výborný koláč s kakaem. Pak nezbývalo než nachystat ložnici obřích rozměrů a zalézt do spacáků. Samozřejmě jsme si do nich předtím stihli nadrobit a za dlouhého brebentění jsme postupně usínali. Už se těšíme na další nocování, nebo ponocování?
-am + sm