Hasičata na výletě 21.8.2010

V našem sboru už se stala tradicí akce pro hasičata na zakončení jejich ročníku soutěží. Pokaždé se snažíme dětem vymyslet něco jiného, protože nuda je to čeho se bojíme. Letošní výlet byl ovšem trochu jiný a ráda bych vám osvětlila v čem.

Sešli jsme se v sobotu 21.8 u hasičky. Cílem byl strašidelný hrad DraXmoor v Dolní Rožínce. Byl opravdu plný úleků a děsivých zážitků a  nám vedoucím se dostalo důvěry ochraňovat a tak jsme je nedali. Strach zmizel už na nádvoří, na hradu tentokrát skákacím. To už jsme nekrotili strašidla, ale děti, temperament jim totiž neschází. Další bodem v programu byl zmrzlinový pohár a ten jsme si dali ve Škrdlovicích. Zbytek dne jsme strávili na Vagónu v Polničce kde je pro děti spousta atrakcí. Počasí nám bylo nakloněno tak jsme odjížděli až pozdě odpoledne a doufám že spokojení. Možná už se ptáte v čem to bylo jiné. Takže pro zvědavce, ale i pro rejpálky, odlišnost je v nákladech, vstupné do Draxmoru děti vyhrály na jedné ze soutěží, stejně tak poukázku na občerstvení v hospůdce Pod Čerťákem, vše ostatní si hradily z vlastních nákladů a za to se jistě hodí poděkovat také rodičům hasičat.

-am

sdhjamyrajče.net