Běh do schodů na Zelenou horu

Každým rokem je už pro mladé hasiče tradicí, že se zúčastní Běhu do schodů na Zelenou horu. Letošní závody vyšly na deštivou sobotu 17. září. I přes nezdar počasí se akce konala a déšť nezabránil k podání nejlepších výkonů. Z našeho sboru se zúčastnili jak malí, tak i velcí závodníci. Abychom pro děti byly vzorem, běželo i pár vedoucích. Kdo zrovna nezávodil, zplna hrdla fandil ostatním.
Po doběhnutí jsme se postupně po skupinkách utíkali schovat do areálu zámeckých hasičů. Občerstvili jsme se teplým čajem a párkem či hranolky. Při čekání na výsledky jsme si dlouhou chvíli zpestřili hraním.
Na vyhlášení jsme každý obdržel diplom a malou cenu. Dokonce pár jedinců doběhlo i pro stupínkové umístění.
Byli to: 2. místo Martin Starý, 2. místo Karolína Doležalová,1. místo Adéla Ondráčková, 1. místo Lucie Machová a naše vedoucí Renča doběhla na 2. místě.
Odjížděli jsme s pocitem, že jsme podali co nejlepší výkony, a že jsme strávili pěkné odpoledne i přes nepřízeň počasí.

-rs