Kniha návštěv

Zájezd do Černé hory

Milé sestry milí bratři,
zvažuji o pořádání zájezdu na pivní pouť o Černé Hory dne 25.9.
Prosím Vás,aby jste si to rozmysleli a v pátek při krátké schůzce by jsme se domluvili jestli pojedem nebo ne samozřejmě že by mohl jet i ten kdo není hasič. S pozdravem Petr Starý

Re: Zájezd do Černé hory

Zde je odkaz https://www.pivovarcernahora.cz/article.asp?nArticleID=280&nDepartmentID=1&nLanguageID=1

poděkování

Děkuji všem, kteří se dne 8.5. 2010 jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravě a provedení světového rekordu v dálkové přepravě vody.Jsem rád, že jste nezůstali stát stranou.

sběr kamení

Díky všem kdo se dnes zůčastnili sběru kamení.

Připomínky

Čest. Připomínky vyřešíme ve středu na Veslu...

Pívo

Jeden starosta pívo nedostal, protože je starosta, druhý starosta ho přenechává dlašímu, tak že bych si ho dal já???

mám radost

Mám radost a jsem mile překvapen z vašich nových stránek. Snad je třeba zařídit odkaz z obecních stránek, jestli se tak už nestalo.Trošku mně nesedí u hasičů ta modrá barva.Pivo mně moc nechutná, přenechám ho tvůrcům stránek.

to pivo

No už se těším na to pivo připomínám 29.4. zkouška naší stříkačky na tu dálkovou dopravu vody

Re: to pivo

to jsem si mohl hned myslet, že to bude Petr, ten se nepočítá, i když pivo u mě má taky.

Kniha návštěv

Doufáme, že se Vám naše stránky líbí a na případné postřehy, nebo nedostatky nás upozorníte prostřednictvím této knihy. První další zápis u mě má pivo.

Přidat nový příspěvek